Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Грудня 2022, 14:12

Оголошено конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка за досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2023 році.

Премія присуджується на конкурсних засадах за видатні досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства. Грошова винагорода - 20 тисяч гривень. 

Премія присуджується за такими напрямами:

Премією відзначаються:

Музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, автори, яких висуваються на здобуття премії, повинні бути виконані (надруковані, опубліковані в завершеному вигляді, записані аудіо-, відео-, СD) протягом останніх п’яти років до року присудження премії, але не пізніше ніж за три місяці до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, які були відзначені премією або іншими преміями, державними нагородами.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури й мистецтва, концертними організаціями, мистецькими колективами.

Оригінали документів необхідно подати до 1 лютого 2023 року (включно) до Державного агентства України з  питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001). 

Всі деталі тут

Положення про премію імені М. В. Лисенка

 


Перейти до списку публікацій