Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Грудня 2022, 12:12

7 та 8 грудня відбудеться VІ щорічний міжнародний форум «Креативна Україна: Сила стійкості» - 2022

IV Форум «Креативна Україна» збере урядовців з України, Литви та Польщі, народних депутатів, українських та закордонних експертів та експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток та всіх небайдужих, аби поговорити про значення креативних індустрій у цій війні та перспективу найближчого майбутнього, яке несе нові випробування. Цьогоріч фокус форуму зосереджений на ролі креативних індустрій у визвольній війні України та їх внеску у перемогу.  

Формат заходу впродовж двох днів передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, а також секторальні модулі. Серед партнерів форуму – Британська Рада в Україні, Український інститут, Український інститут книги, Ukrainian Fasion Week, Design4Ukraine, Офіс розвитку креативних індустрій при МКІП  та ін.

Серед основних питань, що підніматимуться на Форумі:

У 2022 році «Креативна Україна» відбудеться у Києві у гібридному форматі (офлайн+онлайн) для учасників/учасниць та гостей форуму. Для всіх охочих буде організована трансляція в режимі реального часу (з доступною функцією перекладу виступів іноземних гостей).  

Організатор – Міністерство культури та інформаційної політики України.

Акредитація ЗМІ до 14.00 6 грудня 2022 року за формою

Місце проведення: Національний музей історії України у Другій світовій війні (м. Київ, вул. Лаврська, 27)

Початок заходу: 7 грудня о 10.00.

 


Перейти до списку публікацій