Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  17 Січня 2023, 16:01

18 січня в Українському домі в Давосі відбудеться панельна дискусія «Від захисту культурної спадщини України до сприяння інвестиційним перевагам у всьому світі» за участі Google та Netflix

У середу, 18 січня, об 11:00 за Києвом (10:00 UTC) в Українському домі у Давосі відбудеться панельна дискусія «Від захисту культурної спадщини України до сприяння інвестиційним перевагам у всьому світі»

Учасники дискусії:

Модератор зустрічі: Анастасія Бондар, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.

Ця 60-хвилинна зустріч приверне увагу до зусиль України щодо збереження своєї багатої культурної спадщини, незважаючи на те, що історичні об’єкти систематично знищуються з початку повномасштабної війни рф проти України, а також використає засоби масової інформації та просвітницьку роботу, щоб активізувати підтримку України.

Учасники дізнаються більше про революційне партнерство, оголошене на Міжнародному фестивалі креативності «Каннські леви» у червні 2022 року між WPP та українським урядом для залучення інвестицій в Україну та допомоги у відновленні її економіки.

Учасники дискусії також підкреслять важливість просування українських креативних і культурних індустрій у світі, створення українського цифрового контенту, ініціативу Google Arts and Culture «Україна поруч» та досвід українського виробництва з Netflix.

Довідково

Український дім у Давосі функціонуватиме з 16 до 19 січня. Його двері за адресою Promenade 59, Давос будуть відкриті з 17:00 16 січня до 22:00 19 січня.


Перейти до списку публікацій