Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Лютого 2023, 12:02

STOP хаотичній забудові міста Києва: Верховний суд України виніс рішення на користь киян

Верховний суд України виніс рішення на користь Міністерства культури та інформаційної політики України та киян у судовій справі за позовом ТОВ «Рибалко-Компані», ТОВ «ПБФ ГРУП» до МКІП про визнання протиправним та скасування приписів МКІП.

«Зусиллями юристів Міністерства культури та інформаційної політики України, Верховний суд України змінив судову практику, яка тривала роками та виніс нове рішення на користь МКІП та киян. Цим рішенням суд підтвердив існування історичних ареалів міста Києва, а отже необхідність погодження містобудівної документації, отримування дозволів від МКІП на будівельні роботи в їх межах. Отже, STOP хаотичній забудові міста Києва», – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України. 

Відтепер висновки Верховного Суду обов'язкові для врахування при винесені рішень щодо інших судових справ про скасування приписів МКІП при проведенні будівельних робіт в межах історичного ареалу міста Києва без отримання погоджень проєктної документації та отримання відповідних дозволів на будівництво.

 

 


Перейти до списку публікацій