Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  15 Лютого 2016, 14:02

Тетяна Попова: 130 метрів – основна вимога висоти нових телевеж для покриття «білих плям» в зоні АТО

1

«Для телевеж, які планується встановити в зоні АТО, моніторинговою місією Міністерства інформаційної політики України проводяться обстеження для їх встановлення поза зоною обстрілів», - про це зазначила під час прес-заходів в Краматорську та Сєвєродонецьку заступник Міністра Тетяна Попова. Вона також розповіла, що вже розпочато дослідження та  пошуки безпечних місць.

"Вежа, яка буде встановлена на горі Карачун, майже змонтована. Крім цього, додатково планується встановити ще дві вежі в Луганській та Донецькій областях, - підкреслила заступник. - Основною вимогою для покриття територій з «білими плямами» в областях є висота вежі, яка має бути не менше 130 метрів. Проекти веж вже затверджено та обговорено плани з виконання робіт".

Зокрема, заступник Міністра зазначила про необхідність розвитку регіональних медіа із залученням громадських організацій та місцевих журналістів: «МІП підтримує ініціативу створення та розвиток нових регіональних медіа, які стануть авторитетним джерелом оперативного інформування про події та користуватимуться попитом у регіоні».

Разом з тим, під час візиту в зону АТО, Тетяна Попова відвідала прес-центр АТО в Краматорську, офіс штабу для переселенцій «SOS-Kramatorsk», а також поспілкувалася з громадськими активістами і військовими та  вручила прес-офіцеру "сектора А" книги Сергія Лойко і календарі Українсткого жіночого фонду для для солдат 24, 28, 44, 59 бригад.

1


Перейти до списку публікацій