Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  23 Лютого 2016, 14:02

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Крим-це Україна»

1

23 лютого в ІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію  «Крим-це Україна» до других роковин анексії Криму Росією.

За словами радника Міністра Еміне Джеппар, комунікаційна кампанія цього року залишила гасло «Крим-це Україна», запропоноване кримськими переселенцями 23 лютого 2015 року.

 «Кампанія має на меті консолідацію суспільної думки щодо Криму та формування громадянської позиції українців, в якій Крим, беззаперечно, це Україна. Окрім іншого вона спрямована на тих українців, які живуть в Криму та потерпають від репресій окупанта. Їм сьогодні вкрай необхідна підтримка та солідарність України», - заначила Джеппар.

 Народна артистка України Марія Бурмака розповіла про свою участь в кампанії.

«Крим - це частинка мого серця та України. Те, що сьогодні переживає кримськотатарський народ – це повторення трагедії, яку вони пережили в ХХ столітті.  Тому, як ніколи, всі українці мають бути єдині і ця кампанія – крок до цього», - зазначила Бурмака.

Севгіль Мусаєва-Боровик, головний редактор онлайн-видання "Українська правда" сказала, що для кримчан надважливо, аби Україна про них не забула.

«Відео-ролики, які побачать в Криму, саме й стануть тим нагадування, що про них не забули», - наголосила Мусаєва-Боровик.

Ведуча «5 каналу» Татьяна Даниленко розповіла, що Крим мав спротив російській окупації.

«Це й багатотисячні мітинги жінок, які в березні 2014 року вишикувалисьвздовж доріг та голосно заявили, що «Крим-це Україна». Це й мітинг 26 лютого, коли кримським татарам вдалось зупинити сеператиські рішення кримського парламенту. Це все мають знати українці», - згадала Даниленко.

 Гаяна Юксель - член Меджлісу кримськотатарського народу та головний редактор видання новин QHA зазначила, що кампанія «Крим- це Україна» має неабияку вагу на фоні всіх утисків, які чинить окупаційна влада по відношенню до кримських татар.

«Тиск, який сьогодні чиниться по відношенню до кримських татар та  представницького органу народу – Меджлісу, потужний. Ми маємо підтримати тих, хто сьогодні в Криму відчуває на собі весь тягар тисків та заборон», - наголосила Юксель.  

Комунікаційна кампанія МІП  «Крим-це Україна» стартувала 20 лютого 2016 року. Вона складається з бордової кампанії, в якій відомі українські журналісти та артисти розповідають про «свій Крим».

В рамках кампанії також були підготовлені відео-ролики, в яких відомі та звичайні українці звертаються із словами підтримки до жителів Криму. Національна рада України з питань телерадіомовлення надала роликам статус соціальної реклами. Відповідно до цього, вони рекомендовані до трансляції більшості центральних та обласних телеканалів України.

Окрім іншого, кампанію підтримали кримські ЗМІ, серед яких кримськотатарський  телеканал ATR та Чорноморська телерадіокомпанія. На їх ресурсах відбувається трансляція відео-роликів МІП.

Документальний фільм, присвячений анексії Криму та нинішнім політичним репресіям по відношенню до українців в Криму, буде презентовано наступного тижня. Він теж стане частиною комунікаційної кампанії «Крим.


Перейти до списку публікацій